Mēklēšanas filtrs
Celtņa tips
no līdz
Celtspēja (Qmax), t
no līdz
Augstums (Hmax), m
no līdz
Izlices sniegums (Lmax), м
 
 
 
 
 
Mūsu kompānijas vēsture
Šogad АS “UBAK” paliek 44 gadi – tas ir mūsdienīgs plaukstošs uzņēmums, kas specializējas cēlējiekārtu iznomāšanā būvniecības kompānijām. Mūsu celtņus var redzēt praktiski visos rūpniecisko un dzīvojamo kompleksu būvlaukumos Rīgā un Latvijā.

АS “UBAK” kolektīvs pelnīti lepojas ar tādiem objektiem kā: Nacionālās operas rekonstrukcija, 120 metru augstceltne “Saules akmens”, tirdzniecības centri: Origo, Stockmann, Alfa, Domina, Daugavpils autoosta, dzīvojamais komplekss Plaza un daudzi citi objekti. Pēdējā desmitgadē АS “UBAK” praktiski simtprocentīgi ir nomainījusi visu savu tehniku. Zemas mobilitātes celtņus ir nomainījuši rietumu firmu Liebherr, Faun, Krupp, SP jauni, supermobili celtņi.

Pēc privatizācijas АS “UBAK” bija viss jāsāk praktiski no nulles. Tika aizvadīti pieci smagi gadi līdz tika pilnībā reorganizēta ražošana, iekarota kolektīva uzticība, atjaunota bijušo partneru uzticība un iegūta laba reputācija klientu vidū.

Šodien АS “UBAK” strādā aptuveni 200 cilvēku.

 

Tie ir augsti kvalificēti speciālisti ar lielu praktisku darba pieredzi. АS “UBAK” rīcībā ir trīs vienlīdzīgas bāzes: - torņa celtņu ekspluatācijas un remonta bāze un 2 autokrānu un transporta ekspluatācijas bāzes. Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 60 torņa celtņu, aptuveni 20 autoceltņu un montāžas celtņu.

Uzkrātā darba pieredze ļauj АS “UBAK” atrisināt uzdevumus, ko uzdod mums mūsu klienti.

Atsauksmes

SIA "Re&Re"

AS “UBAK”- ir nopietna kompānija ar pieredzi, kura atbildīgi veic visas uzņēmtas saistības. Celtniecības kompānija “Re&Re” sadarbojas ar AS “UBAK” jau vairāk kā 10 gadus. Par visu sadarbības periodu UBAK pierādīja, ka ir uzticīgs partneris. Mēs atzīmējam augstu darba organizāciju, elastīgu cenu politiku un operatīvitāti. Tie ir tie speciālisti, kas nekad neizgāž un ar kuriem ir patīkami sadarboties. Īstie profesionāļi, kuri izpild savu darbu termiņos.

SIA "PBLC"

Uzņēmums “PBLC” izteic savu pateicību AS “UBAK” speciālistiem par veiksmīgu mūsu kopējo objektu realizāciju. Neskatoties uz dažu projektu komplicētību, visi ieplānoti darbi tika izpildīti kvalitatīvi, operatīvi un saskaņā ar uzstādītām prasībām. Mēs praksē pārliecinājāmies AS UBAK speciālistu uzticamībā un augstā darba kvalitātē un pārliecināti rekomendējam šo kompāniju kā profesionālu un uzticīgu partneri.

SIA "Skonto Būve"

AS “UBAK” ir viens no uzņēmumiem ar kuriem ir patīkami sadarboties. Šī uzņēmuma īpatnība ir tieksme maksimāli apmierināt visus pasūtītāja novēlējumus, prasme atrast prātīgus kompromisus. AS UBAK pierādīja, ka ir stabila un profesionāla organizācija, kas prot termiņos izpildīt savas saistības un kvalitātīvi izpild savu darbu.

SIA "Uzņēmējs"

Firma “Uzņēmējs” sadarbojas ar AS “UBAK” jau daudz gadus. Jūsu firmas darbinieki mūsu objektu celtniecībās procesā centās saprast situācijas un darīja visu iespējamo to atrisināšanai, lai darbs pie tam tiktu izpildīts laicīgi. Darbu izpildes kvalitāte ir augstā, meistari, kas izpilda darbus ir maksimāli uzmanīgi pasūtītāju prasībām. Mēs rekomendējam AS UBAK saviem biznesa partneriem kā uzticīgu un kvalitātīvu uzņēmumu. Pateicamies par sadarbību un gaidam jauno!

 
 
 
© 2008, A/S UBAK. Visas tiesības ir aizsargātas.
Pilnīga vai daļēja materiālu kopēšana ir aizliegta!
Site development: IT RIGA