Mēklēšanas filtrs
Celtņa tips
no līdz
Celtspēja (Qmax), t
no līdz
Augstums (Hmax), m
no līdz
Izlices sniegums (Lmax), м
 
 
 
 
 
Mūsu pakalpojumi:
Mūsu pakalpojumi: A/S “UBAK”, kurai ir četrdesmit četru gadu gara vēsture, ir viens no lielākajiem mūsdienu Baltijas uzņēmumiem.
A/S “UBAK” rīcībā ir trīs mūsdienīgas ražošanas bāzes: divas Rīgā un viena Jelgavā. Par mūsu partneriem ir kļuvušas vācu un holandiešu firmas: “LIEBHERR GROUP”, “NAGEL BAUMASCHINEN”, “BONE MANN GMBH”, “WETZELCRANES”, “INSTA”, “BKL BAUKRAN LOGISTIK”, “FAUN”, “KRUPP”.

A/S “UBAK” - augsti kvalificētu speciālistu kolektīvs. Mūsu sniedzamie pakalpojumi ir sekojoši:

torņa celtņu, montāžas celtņu un autoceltņu noma gan vienkāršu gan vissarežģītāko objektu celtniecībai. Par sarežģītiem objektiem var uzskatīt augstceltņu būvlaukumus, kur tiek uzstādīti ekskluzīvi augstceltņu celtniecībai paredzētie celtņi (“Saules akmens”), vai tādus būvlaukumus, kuros celtņa uzstādīšana ir problemātiska vietas trūkuma dēļ (“Origo”, “Stockmann”, Nacionālā opera), vai tādus, kur vienlaicīgi mijiedarbojas daudz dažādu celtņu (4 augstceltņu komplekss “Panorāma PLAZA”). “UBAK” celtņi tāpat sekmīgi piedalījās būvējot tirdzniecības centru “Olimpija”, Daugavpils autoostu, un citus objektus; ;
pasūtītāja celtņu montāžas un demontāžas veikšana;
torņa celtņu, montāžas celtņu un autoceltņu remonts izmantojot mūsdienu iekārtas;
specializācija nestandarta gabarītu kravu (līdz 60 tonnām) pārvadāšanā un tehnikas pārvadāšanā uz speciālām piekabēm;
speciālās tehnikas nodrošināšana ārkārtas apstākļos;
iekraušanas /izkraušanas darbi, būvlaukumu plānošana, grunts, grants, šķembu, smilšu un citu materiālu pārvietošana(sīkus skatāties katalogā).
nelielu būvbedru izrakšana un sniega tīrīšana uz ielām ar frontālā iekrāvēja Liebherr L-506 palīdzību (sīkus skatāties katalogā)
daudzstāvu, mazstāvu dzīvojamo māju un kotedžu tipa māju ciematu būvniecība

 

UBAK šodien

Pēdējos divos gados uzņēmums ir nomainījis savu veco tehniku pret jaunām, modernām un daudzfunkcionālām importētām cēlējiekārtām. Šodien A/S “UBAK” – tas ir augstākās klases uzņēmums, kas sniedz sekojošus pakalpojumus:

torņa celtņu, montāžas celtņu un autoceltņu noma gan vienkāršu gan vissarežģītāko objektu celtniecībai. Par sarežģītiem objektiem tiek uzskatīti augstceltņu būvlaukumi, kur tiek izmantoti ekskluzīvi augstceltņu būvniecībai paredzēti celtņi (“Saules akmens”), vai tādi būvlaukumi, kuros celtņa uzstādīšana ir problemātiska vietas trūkuma dēļ (“Origo”, “Stockmann”, Nacionālā opera), vai tādi, kur vienlaicīgi mijiedarbojas daudz dažādu celtņu (4 augstceltņu komplekss ”Panorāma PLAZA”). “UBAK” celtņi sekmīgi piedalījās arī būvējot tirdzniecības centru “Olimpija”, Daugavpils autoostu, un citus objektus ;
torņa celtņi ar celtspēju no 4,0 t līdz 25 t, kuri ir spējīgi pārvietot būvniecības kravas rādiusā līdz 70,0 m, atkarībā no objekta;
kāpurķēžu un pneimoriteņu montāžas celtņi ar maksimālo celtspēju 25 t
autoceltņi ar celtspēju no 12,5 t līdz 65,0 t. .
Objekti
Panorama Plaza
Ventspils iela 60/68
Daudzfunkcionāls daudzstāvu dzīvojamo, tirdzniecības un biroju telpu komplekss
Saules Akmens
Ganibu dambis 1a, Riga
Visslielākāis banks Lātvija "Hansa Banka"
Tomson Terases
Brivibas 142a, Riga
Jauns dzīvojamo māju komplekss – viens no interesantākajiem un neparastākajiem būvniecības projektiem
 
 
 
 
 
 
© 2008, A/S UBAK. Visas tiesības ir aizsargātas.
Pilnīga vai daļēja materiālu kopēšana ir aizliegta!
Site development: IT RIGA